











Health Corner Amsterdam € 120.000,-- inclusief appartement
€ 120.000,-ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA E-MAIL TE REAGEREN, NA ONTVANGST VAN UW GEGEVENS NEMEN WIJ CONTACT MET U OP.
Gezonde authentieke en verse maaltijden/shakes/smoothies met lovende recensies vindt je bij Health Corner in Amsterdam West, ter overname aangeboden door Uwhorecamakelaar.
LIGGING: Admiraal de Ruijterweg; in stadsdeel De Baarjes. De buurt staat bekend om haar levendige sfeer en een breed scala aan gezellige cafés, trendy eetgelegenheden, hoogwaardige restaurants en diverse winkels en dit allemaal op loopafstand.
HUUR: € 3.000,- (inclusief woning)
OMZETINDICATIE: Op Aanvraag
PRIJS OVERNAME GOODWILL INVENTARIS: € 120.000,-
ZEKERHEIDSTELLING : 10% van de koopsom drie dagen na ondertekening van de koopovereenkomst op de rekening van hoofdkantoor Uwhorecamakelaar te deponeren.
OPPERVLAKTE : 150 m² (inclusief woning)
WONING: Ja, in de kelder tref je een officiële woning aan van circa 50 m² met 2 slaapkamers (registreren is toegestaan).
PARKEERGELEGENHEID: Voor de deur en in de directe omgeving voldoende parkeermogelijkheden.
TERRAS: Nee
VERPLICHTINGEN: Geen
OPENINGSTIJDEN: Doordeweeks van 07.00 uur – 01.00 uur en in het weekend tot 03.00 uur.
AANVAARDING: Direct
BEZICHTIGING : Uitsluitend na afspraak met ons hoofdkantoor.
BIJZONDERHEDEN:
- Mooie hoeklocatie
- Tuin aanwezig
- Woning in kelder
- Lovende recensies
- Kant-en-klaar concept
- Andere concepten toegestaan
DISCLAIMER: Wij hebben getracht middels deze zorgvuldig samengestelde documentatie u zo uitgebreid mogelijk te informeren. Desondanks kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Slechts de feitelijke situatie geeft u een juist beeld.


Financieel
Bijzonderheden
Inrichting
