Brasserie Le Bon Vivant Jansplaats Arnhem
€ 179.000,-
ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA EMAIL TE REAGEREN. NÁ ONTVANGST VAN UW GEGEVENS NEMEN WIJ CONTACT MET U OP.
Door Uwhorecamakelaar aangeboden:
Op een uitstekende horecalocatie aan de levendige Jansplaats, midden in het centrum van Arnhem, bieden wij Brasserie Le Bon Vivant ter overname aan. Een compleet ingerichte en langjarig gevestigde onderneming met een groot terras en een aantrekkelijke omzet.
Le Bon Vivant is al ruim 22 jaar op deze locatie gevestigd en heeft daarmee een herkenbare positie binnen de Arnhemse binnenstad opgebouwd. De zaak is geschikt voor zowel lunch, diner als borrel en beschikt over een sfeervolle inrichting, complete inventaris en een royaal terras op het gezellige plein.
De centrale ligging zorgt voor een brede doelgroep, bestaande uit winkelend publiek, dagjesmensen, toeristen, bewoners en bezoekers van de vele voorzieningen en evenementen in de Arnhemse binnenstad. De Jansplaats vormt een bekend horecaplein en sluit direct aan op de drukbezochte winkelstraten van het centrum.
Binnen zijn circa 49 zitplaatsen aanwezig. Het ruime terras beschikt over circa 70 zitplaatsen, verdeeld over 24 tafels, en kan worden uitgebreid naar circa 30 tafels. Hierdoor kan met name tijdens het terrasseizoen een aanzienlijke capaciteit worden benut.
De onderneming beschikt over de benodigde horeca- en alcoholvergunningen, een volledige inventaris in eigendom en goedgekeurde gas- en elektravoorzieningen. Er zijn geen leasecontracten of andere over te nemen verplichtingen opgegeven.
Met een indicatieve jaaromzet van circa € 440.000,--, een complete inrichting en een aantrekkelijke ligging betreft dit een interessante overnamekans voor een ondernemer die direct een bestaande horeca-exploitatie wil voortzetten of op deze locatie een eigen brasserie- of restaurantconcept wil realiseren.
LIGGING: Gelegen aan de Jansplaats, midden in het centrum van Arnhem en direct tussen de winkelstraten, horecagelegenheden en overige centrumvoorzieningen.
TYPE BEDRIJF: Brasserie / restaurant
HUUR: € 3.500,-- per maand, vrij van btw
OMZETINDICATIE: Circa € 440.000,-- op jaarbasis
PRIJS OVERNAME GOODWILL INVENTARIS: € 179.000,-- inclusief goodwill, inventaris en handelsnaam
OPPERVLAKTE: Circa 72 m²
ZITPLAATSEN BINNEN: Circa 49 zitplaatsen
ZITPLAATSEN BUITEN: Circa 70 zitplaatsen, verdeeld over 24 terrastafels
PARKEERGELEGENHEID: Geen eigen parkeerplaatsen. In het centrum van Arnhem zijn meerdere openbare parkeergarages en parkeerterreinen aanwezig.
Bijzonderheden:
Al ruim 22 jaar gevestigd op deze locatie
Indicatieve jaaromzet van circa € 440.000,--
Complete inventaris en handelsnaam inbegrepen
Royaal terras met circa 70 zitplaatsen
ZEKERHEIDSTELLING: 10% van de koopsom drie dagen na ondertekening van de koopovereenkomst op de rekening van hoofdkantoor Uwhorecamakelaar te deponeren.
DISCLAIMER: Wij hebben getracht middels deze zorgvuldig samengestelde documentatie u zo uitgebreid mogelijk te informeren. Desondanks kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Slechts de feitelijke situatie geeft u een juist beeld.
.
